Новини про м'ясо

Яким буде виробництво та експорт свинини в 2021 році: прогноз від USDA

Минулого місяця Департамент сільського господарства США (USDA) переглянув прогноз щодо ситуації на світовому ринку свинини у 2021 році. Передбачається, що за рік буде виготовлено загалом 103,8 млн. тонн цього виду м’яса. Це на 6 млн тонн більше, ніж було виготовлено за попередніми підсумками 2020 року.

Постійне відновлення поголів’я в Китаї та підвищення ціни на свинину будуть факторами, які сприятимуть зростанню обсягів виробництва. Однак, незважаючи на перегляд прогнозу в бік зростання, виробництво м’яса в Китаї все ще залишатиметься нижче рівня, який був у країні до початку поширення АЧС, оскільки зростання витрат та проблеми з управлінням тваринництвом уповільнюють відновлення поголів’я.

Прогноз щодо світового експорту свинини на 2021 рік також було переглянуто і збільшено майже на 3% – до 11,1 млн. тонн. Лідером з закордонних продажів залишатиметься ЄС. Блок має експортувати 4,1 млн тонн. Це на 600 тис. тонн менше, ніж минулого року. На другому місці за обсягами експорту в 2021 році буде США (3,255 млн тонн). Далі в переліку найбільших експортерів свинини – Канада (1,47 млн тонн) та Бразилія (1,23 млн тонн).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button