Новини про м'ясо

Як коронавірус вплинув на європейський ринок яловичини?

Спалахи коронавірусу в Європі впливають на продаж яловичини, заявляють в Danish Crown. Компанія оголосила, що експорт м’яcа ВРХ від корів з понад 350 кг забійної маси (700 кг живця) постраждав найбільше через зниження цін на півдні Європи.

“Поширення нового вірусу відчутно вплинуло на ринки країн Південної Європи. Danish Crown у цьому регіоні традиційно має хороші продажі яловичини за високими цінами, але через ситуацію з коронавірусом попит на м’ясо ВРХ скорочується”, – зазначили в компанії

Фермерам рекомендується тримати велику рогату худобу у стайнях, поки ситуація не нормалізується. Розвиток ситуації на данському ринку показує, що в цілому є гарний попит на яловичину і телятину, але особливо великим є попит на фарш з яловичини.

“Фабрики Danish Crown зосереджені на підтримці виробництва, і всі необхідні запобіжні заходи вживаються як в Ольборзі, Холстеді, так і в Фельдінгу. Запаси дозволяють заводам працювати безперебійно, тому ми закликаємо фермерів поки не забивати худобу”, – додають у компанії.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button