Новини про м'ясо

Як коронавірус вплине на світовий ринок м’яса птиці?

Аналітики вважають, що протягом наступних 6 місяців поставки продукції птахівництва до Китаю зменшуватимуться під впливом поширення коронавірусу.

Зрив логіcтичних операцій в країні та дефіцит робочої сили призвели до того, що тисячі контейнерів із замороженою куркою, свининою та яловичиною накопичуються в деяких великих портах Китаю.

Коронавірус – це істотний удар для сільського господарства Китаю. Виробництво птиці в країні в минулому році збільшилося на 12% до 22,39 млн. тонн, через заміщення свинини, дефіцит якої почався у 2018 року після розповсюдження спалахів африканської чуми свиней.

Ченджун Пан, старший аналітик ринку м’яса в RaboResearch, заявляє, що невизначеність ланцюга поставок, яка також спричиняла закриття деяких комбікормових заводів і забійних підприємств створили справжні проблеми в Китаї.

Тим часом, в Індії внаслідок спалаху коронавірусу обсяги продажів птиці та яєць зменшилися. Оптовики повідомили про падіння цін на птицю на 50%, в той час як роздрібні торговці спостерігають зниження темпів продажів на 25-30%. Також через новий вірус Афганістан заборонив імпорт птиці з Ірану та Пакистану.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button