Новини про м'ясо

Як британці захищають свою свинину

Раніше стандартне ізотопне тестування свинячого м’яса та продуктів з нього, яке дає можливість підтвердити, що вони були виготовлені в Великобританії, проходили лише великі роздрібні мережі. Тепер Рада з розвитку сільського господарства та садівництва Британії (AHDB) хоче поширити ізотопне тестування на свинину, що продається у невеликих м’ясних магазинах.

Нововведення покликане надати споживачам додаткову інформацію про м’ясо, яке вони купують з точки зору простежуваності. До цього часу стандартне ізотопне тестування продуктів зі свинини, які марковані, як такі, що виготовили у Великобританії, поширювалось лише на мережеві магазини.

Ізотопне тестування ідентифікує, де тварину було вирощено, і дозволяє легко визначити, які імпортні продукти видають за британські.

“Роздрібні торговці та м’ясники по всій країні відстоюють імідж високоякісної британської свинини, і ми повинні захистити ці підприємства. Ми всі повинні відіграти роль у збереженні довіри споживачів до британських виробників”, – зазначила Ангела Крістісон, директор Стратегічного відділу виробництва свинини у AHDB.

Якщо тести показують, що м’ясо, яке продається як британське, походить з іншої країни, продукт можуть вилучити з ринку, а до виробників та продавців застосувати штрафні санкції.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button