Новини про м'ясо

Виробництво цього м’яса не шкодить довкіллю

За зменшення споживання м’яса виступають не лише захисники тварин, а й захисники довкілля, кліматичні активісти. Це пов’язано з тим що вирощування сільськогосподарських тварин потребує багато ресурсів, а самі свині-вівці-корови продукують велику частку парникових газів, що призводить до прискорення процесу глобального потепління. Утім, одна з британських асоціацій тваринництва доводить, що деякі способи виробництва м’яса не шкодять довкіллю.

В Асоціації тваринництва ферм з випасом (Pasture–Fed Livestock Association – PFLA) зазначають, що вівці та ВРХ, відгодівля яких здійснюється лише на випасі, не лише не створюють проблем для довкілля, але й допомагають їх вирішити.

Тварини, які протягом усього життя харчуються тільки травою на пасовищах і ніколи не їдять зерна, допомагають нарощувати родючість ґрунту і поглинати вуглець.

Відповідаючи на заклики в засобах масової інформації, щоб люди з’їдали менше м’яса з екологічних причин, в PFLA заявили, що не все м’ясо є однаковим.

Причиною прискорення глобального потепління та пов’язаних з ним кліматичних змін є, головним чином, спалювання викопного палива. Тваринництво покладається на викопне паливо для вирощування, збирання, переробки та транспортування зерна. Утім пасовищне скотарство та вівчарство використовує небагато додаткових ресурсів.

Метан, що виділяє ВРХ та вівці є частиною природного циклу вуглецю, а спалювання викопного палива та інтенсивне сільське господарство порушило стабілізуючий ефект цього циклу. Британські фермери зазначають: перехід до агро-екологічних систем, таких як відгодівля худоби лише на випасі, дозволить мінімізувати викиди СО2, які продукує тваринництво.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button