Новини про м'ясо

Виробництво та імпорт м’яса птиці в ЄС зросте

Згідно з “Короткостроковими прогнозами для сільськогосподарських ринків ЄС на 2019 та 2020 роки”, завдяки хорошому попиту та високим цінам виробництво птиці в ЄС в цьому році зросте ще на 2,5%. Високий рівень цін також сприятиме зростанню імпорту в другій половині року – приблизно на 5%.

Останні дані Єврокомісії показують, що виробництво птиці в ЄС все ще збільшується, але темпи зростання на нижчому рівні, ніж у минулому році, коли висхідний рух становив майже 5%.

В першому кварталі 2019 року виробництво м’яса птиці в ЄС зросло на 2%. Очікується, що за рік цей показник становитиме 2,5%. Цьому сприятимуть високі ціни, особливо зростання котирувань у східних країнах ЄС.

Зростуть також як імпорт, так і експорт. За перші 4 місяці 2019 року закордонні продажі м’яса з країн Євросоюзу зросли на 13%. Близько 40% приросту відбулося завдяки збільшенню відвантажень до Південно-Африканської Республіки, незважаючи на вжиті ПАР захисні заходи у вигляді додаткових мит. Зросли також обсяги експорту на Філіппіни (16%), а поставки до В’єтнаму подвоїлись.

Враховуючи ситуацію з АЧС у Китаї, експорт у цю країну також збільшився на 2%, але поки Польща є єдиною країною ЄС, яка отримала перевагу, відновивши доступ до ринку КНР в листопаді 2018 року.

Імпорт птиці до ЄС також помітно зріс – +14% за чотири місяці. Ця тенденція зумовлена збільшенням поставок двох основних партнерів ЄС – Таїланду (+ 11%) та Бразилії (+ 23%). Наростила обсяги продажів курятини в ЄС і Україна.

Очікується, що в другій половині року імпорт м’яса птиці в ЄС зросте більш ніж на 5%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button