Новини про м'ясо

Виробники органічного м’яса переходять на екопакування

З 12 по 15 лютого в Нюрнберзі (Німеччина) проходить провідна міжнародна виставка виробників органічної їжі BIOFACH. Попит на такі продукти постійно зростає, як і увага до виставки, де свою продукції представили сотні виробників.

Минулого року ринкова частка органічного м’яса в Німеччині зросла на 13,8% до 31 284 тонн. Попит на органічне м’ясо у ФРН зростає на понад 10% щорічно. Ще більш високі показники розширення ринку органічного м’яса у країнах Скандинавії та Франції.

У зв’язку зі зростанням популярності таких продуктів, виробники дотримуються стилю “біо” та “органік” не лише під час виробництва м’яса, а застосовують його і щодо пакувань. Наприклад, один з найбільших виробників органічного м’яса Vion Food Group презентував широкий асортимент продуктів “Der Grune Weg” для німецького ринку, на прикладі якого представив свою нову концепцію сталого пакування. Нова упаковка містить щонайменше на 60% менше пластику і повністю підлягає переробці. 85% продукції, виготовленої для Німеччини, упаковані в лотки, виготовлені з вторинної пластмаси. Також деякі товари “Der Grune Weg” матимуть упаковку, в основному виготовлену з картону. Щодо стейків, то Vion зараз використовує упаковку з підготовленої шкіри та картон, що зменшує використання пластику на 60%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button