Новини про м'ясо

Виробники копченого м’яса хочуть зробити продукцію більш екологічною

У розвинених країнах більшість виробників м’яса та інших харчових продуктів, з огляду на запити споживача, переорієнтовують виробництво на більш екологічне, стале. Орієнтуються на цей тренд і виробники копчених м’ясопродуктів. Вони хочуть зробити цю їжу не лише такою, що не шкодить довкіллю, а й корисною для здоров’я споживачів.

29 жовтня в Гамбурзі відбудеться четвертий конгрес CleanSmoke Coalition – зустріч, на якій зберуться приватні особи, компанії та асоціації, які причетні до виробництва і продажів копчених продуктів. Мета заходу полягає в тому, щоб зробити технологію сталою, кліматичнонейтральною, щоб компанії мали можливість продовжувати займатися копченням, незважаючи на суворі екологічні норми, а також гарантувати, що традиційні копчені вироби зберігають такий смак, який вони мали століттями, і, в той же час, не завдають шкоди здоров’ю людей.

Представники галузі збираються щорічно, починаючи з 2017 року. На конгресі вони обговорюють нові технології, регулювання виробництва та обмінюються досвідом.

Цього року конгрес зосередить увагу на інтересах споживачів, законодавстві ЄС та захисті навколишнього середовища, оскільки галузь повинна знайти рішення для розвязання проблем, пов’язаних із екологічними вимогами.

На заході, зокрема будуть представники компаній зі Швеції, де понад 90% копченої їжі вже виробляється екологічночистим способом з застосуванням технологій ресурсозбереження.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button