Новини про м'ясо

Влада тимчасово заморозила ціни на свинину та курятину на Філіппінах

У зв’язку зі значним зростанням цін на м’ясо в столичному регіоні Філіппін урядовці країни висунули пропозицію щодо обмеження цін на свинину та куряче м’ясо. Департамент сільського господарства звернувся до президента Родріго Дутерте з пропозицією встановити максимальну ціну.

Тепер в регіоні Маніли свиняча грудинка має вартувати не більше, ніж 300 песо (6,24 доларів США) за кілограм, а курятина – не більше, ніж 160 песо (3,33 долари) за кілограм. За словами міністра сільського господарства Вільяма Дара, обмеження будуть діяти протягом 60 днів.

22 січня ціни на свинину на Філіппінах зросли майже вдвічі – до 450 песо за кілограм свинини та до 200 песо за кілограм курятини. У зв’язку з цим пан Дар також оголосив розслідування щодо можливих антиконкурентних практик на ринку м’яса.

Країна планує потроїти імпорт свинини, оскільки африканська чума свиней зменшила пропозицію та призвела до зростання цін на свинину. Аналітики очікують, що Філіппіни стануть одним з основних імпортерів свинини в Азії, оскільки Китай та В’єтнам зараз активно працюють над відновленням поголів’я свиней та посиленням заходів біозахисту на фермах.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button