Новини про м'ясо

Від закриття ресторанів на карантин найбільше втратять виробники свинини

За даними Ради з питань розвитку сільського господарства та садівництва Великобританії (AHDB), ринок споживання продуктів в закладах громадського харчування у Великобританії у 2019 році становив 81,1 млрд фунтів стерлінгів це приблизно 80% обсягу закупівель їжі для споживання поза домом, решта 20% – це доставка їжі та державні закупівлі в школи та лікарні. Галузь зазнає значних збитків через карантин.

Свинина складала 20% обсягів продукції, що замовляли у ресторанах та інших закладах, оскільки повноцінний англійський сніданок, бутерброди з ковбасою / беконом та рулетики з ковбасою – найпопулярніші страви зі свинини у Великобританії. Продажі свинини значною мірою покладаються на паби, роздрібних торговців сендвічами, кав’ярні та фастфуди, 59% свинини проходить через ці канали. На ці канали впливатиме коронавірус, і незважаючи на те, що доставка додому все ще залишається можливою, багато великих брендів вирішили припинити діяльність на час карантину.

Для яловичини більше половини випадків проходять через два канали: фастфуд та паби. Обидва в значній мірі покладаються на продажі бургерів, найпопулярнішої страви з яловичини поза домом. Усі ресторани McDonalds закрились, тому продажі яловичини під час карантину в країні можуть помітно скоротитись.

Виробники ягнятини втратять небагато, оскільки одним з найпопулярніших замовлень додому у Великобританії є ягня каррі. Доставка наразі працює, тому цей сектор під час кризи має втратити небагато.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button