Новини про м'ясо

Великобританія встановлює рекорди з експорту свинини через попит з Китаю

Експорт свинини з Великобританії, включаючи субпродукти, у липні збільшився на 23% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, що є найбільшим зростанням, зафіксованим з жовтня 2018 року. Такому прискоренню закордонних продажів сприяв посилений попит з боку Китаю. Натомість імпорт свинини у Британію продовжував знижуватися.

“Значне зростання обсягів відправлень свідчить про те, що будь-які логістичні проблеми, які спостерігались раніше в році через пандемію коронавірусу, були вирішені”, – говорить аналітик Ради з питань розвитку сільського господарства та захисту споживачів Великобританії (AHDB) Фелісіті Раск.

Головним драйвером зростання експорту став попит з боку Китаю. Відвантаження свіжої / замороженої свинини до КНР досягли майже 13 тис. тонн, що майже вдвічі перевищує показники липня 2019 року (6,9 тис. тонн) і є найбільшим обсягом експорту до Китаю за один місяць, зазначає пані Раск.

Однак середні експортні ціни продовжували знижуватись. Ціни на свіжу / заморожену свинину становили в середньому 1376 фунтів стерлінгів за тонну. Це на 145 фунтів стерлінгів менше (-10%) менше, ніж було у червні.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button