Новини про м'ясо

Великобританія нарощує імпорт свинини

Імпорт свинини у Великобританію в березні збільшився на 7%, порівняно з даними за той же місяць минулого року. Основними постачальниками були Ірландія, Данія та Німеччина.

Загальний імпорт свинячого м’яса збільшився до 237 тис. тонн. У той же час відбулося зниження експорту на 0,5%, стверджує аналітик Ради з питань розвитку сільського господарства Великобританії (AHDB) Том Форшо.

Крім того в країні зросла продуктивність свинарства. Виробництво характеризується вищою вагою каркасу, що призвело до зростання обсягів виробництва в квітні на 1%. Забій свиней у квітні збільшився на 1%, до 888,7 тис. голів.

Великобританія має вийти зі складу Європейського союзу. Для сільськогосподарських виробників це означає кінець безмитної торгівлі з країнами-членами ЄС. Утім знизити тиск на британських експортерів можуть імпортні квоти блоку.

Навіть у випадку “жорсткого” Брекзиту, коли Британія вийде зі складу ЄС без підписання торговельних домовленостей, експортери свинини сподіваються, що не зазнають суттєвих втрат через квотування. Так, обсяги минулорічних продажів м’яса свиней британського виробництва до країн Євросоюзу майже наполовину (44%) покриваються розміром імпортної квоти на цей продукт.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button