Новини про м'ясо

Вдвічі зросли прибутки американського виробника псевдом’яса

Один з найвідоміших виробників рослинних замінників м’яса, американська компанія Beyond Meat, стрімко нарощує присутність на світовому ринку. А у січні-червні доходи виробника зросли майже вдвічі.

З моменту проведення IPO (першого продажу акцій) у травні 2019 року до липня поточного року кількість роздрібних точок продажів продукції компанії збільшилася з 29,5 тис до 65 тис. Незважаючи на пандемію, з моменту проведення IPO Beyond Meat змогла розширити кількість міжнародних точок продажів з 1,6 тис. до 47 тис. Незважаючи на сформовану економічну ситуацію в світі, фінансова ситуація Beyond Meat залишається стабільною.

За перше півріччя доходи компанії виросли на 95,8%, склавши 210 млн. доларів. Рівень боргового навантаження знаходиться на низькому рівні. Розмір боргових зобов’язань становить $ 74 млн. Стабільне фінансове становище і зростання попиту на рослинні замінники м’яса можуть допомогти Beyond Meat розвивати бізнес і розширювати частку на світовому ринку. Так, наприклад, нещодавно компанія домовилась про розширення присутності на ринку Китаю.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button