Новини про м'ясо

В Індії пропонують стимулювати споживання курятини та яєць в тому числі через Україну

Індія є одним з найбільших в світі виробників м’яса птиці та яєць але їх споживання залишається все ще надто низьким з медичної та економічної точок зору.

Сектор птахівництва в Індії зростає на 7% щороку і країна є наразі четвертою в світі за виробництвом курятини и третьою за виробництвом яєць. Таку інформацію наводить Euromeatnews. У той же час, споживання в розрахунку на душу населення залишається набагато нижчим, ніж рекомендує Індійська Рада медичних досліджень. Так, рекомендації Ради по цим продуктам складають 10,5 кг курятини та 180 яєць на душу на рік. По факту ж індійці з’їдають в середньому всього 3,5 кг м’яса та 30 яєць за рік!

Спеціалісти пропонують стимулювати внутрішнє споживання продуктів птахівництва адже на світовому ринку Індія стикається з жорсткою конкуренцією експортерів з Бразилії, Росії, України та інших країн, які мають великі потужності та нижчу собівартість.

Індія є нетто-експортером м’яса птиці та яєць, але за обсягами експорту вона знаходиться далеко від світових лідерів. Так, наприклад, країна експортувала м’яса та субпродуктів птиці в 2018 році всього 7 тис. тонн, не увійшовши навіть в Топ-50 рейтингу світових експортерів за даними Trademap. З експортом яєць ситуація трохи краща – там Індія опинилася на 17 місці в світі за обсягами поставок.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button