Новини про м'ясо

В експорті свинини, зараженої АЧС, звинуватили Іспанію

У середині жовтня директор Македонського продовольчого та ветеринарного агентства пан Зоран Атанасов повідомив, що вірус африканської чуми свиней виявлено під час доставки 21 312 тонн замороженої свинини з Іспанії. У своїх заявах Атанасов також повідомив, що це виглядає підозрілим, з огляду на те, що раніше в Іспанії не було зафіксовано жодного випадку АЧС.

Пізніше, в коментарі для pig333.com, представники Міністерства сільського господарства Іспанії, повідомили, що результати аналізів експортованого м’яса, проведених Референс-лабораторією Європейського Союзу (CISA-INIA) щодо АЧС, були негативними.

Крім того, офіційні ветеринарні служби громад Іспанії перевірили та взяли проби на фермах, з яких походила свинина, відправлена до Македонії, і не виявили клінічних проблем чи аномальної смертності. Всі аналізи щодо АЧС також були негативними.

Представники міністерства провели зустріч з керівниками служб автономних громад, де ті прозвітували про всі кроки, зроблені для роз’яснення цього питання.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button