Новини про м'ясо

В деяких європейських країнах зростає споживання м’яса

У той час, як у деяких європейських країнах (Німеччина, Британія) через турботу про здоров’я, довкілля та тварин вже кілька років поспіль спостерігається зменшення споживання м’яса, в інших державах ЄС присутні протилежні тенденції. Так, за час пандемії споживання м’яса та м’ясопродуктів в Іспанії зросло на 16%. Збільшуються обсяги продажів і на внутрішньому ринку Нідерландів.

В країні зростають показники споживання вже другий рік поспіль. У 2019 році житель Нідерландів у середньому з’їв 39 кілограмів м’яса. Про це свідчать дані дослідження, проведеного Wageningen для організації захисту тварин Wakker Dier. Однак деякі експерти, які брали участь у дослідженні, впевнені, що збільшення споживання м’яса на майже 0,5 кг відбулося переважно через туристів та флекситаріанців (людей, які намагається їсти менше м’яса), які відвідують ресторани та заклади швидкого харчування.

“Виглядає так, ніби флекситаріанці роблять все можливе для скорочення споживання м’ясопродуктів вдома, але забувають про свої добрі наміри, коли відвідують заклади громадського харчування”, – прокоментував дослідник Ганс Дагевос.

Пан Дагевос та його колеги очікують, що у 2020 році показники споживання зменшаться через закриття кордонів для туристів та обмеження у роботі ресторанів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button