Новини про м'ясо

Уперше за 23 роки британська яловичина потрапить на ринок Китаю

Дефіцит м’яса в Китаї, спричинений африканською чумою свиней, примушує владу країни скасовувати торгові мита і шукати нових постачальників. Наприклад, після багаторічної перерви, до кінця року на китайському ринку може з’явитися яловичина британського виробництва.

Пройшло 23 роки після того, як остання партія британської яловичини була відправлена ​​до Китаю. Відновлення доступу на цей ринок може принести промисловості додаткові 230 мільйонів фунтів стерлінгів протягом наступних 5 років.

Договір про експорт яловичини між Великою Британією та Китаєм був підписаний 17 червня у рамках Економічного та фінансового діалогу між країнами.

Про початок експорту яловичини стало відомо після того, як Китай дозволив п’яти британським виробникам ввозити продукцію на свій ринок. Наразі КНР займає восьме місце серед країн, у які Британія експортує харчові продукти та напої. Минулого року обсяг цього ринку оцінили у 610 мільйонів фунтів стерлінгів. У найближчі, 5 років завдяки експорту яловичини, обсяг ринку має зрости на 230 мільйонів. Це хороші новини для британських виробників, які неминуче зазнають фінансових втрат після Брекзиту.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button