Новини про м'ясо

Уперше за 14 років Єгипет отримав дозвіл на експорт птиці

Всесвітня організація охорони здоров’я тварин (МЕБ) затвердила дозвіл на відновлення експорту птиці з Єгипту, який був припинений у 2006 році після спалаху пташиного грипу в країні.

Єгипетські компанії, які не виявили жодних доказів зараження поголів’я вірусами пташиного грипу, зможуть вперше за 14 років відновити експорт своєї продукції – включаючи добових курчат, столові яйця, запліднені яйця та курчат-бройлерів. Очікується, що цей крок допоможе збільшити виробництво птиці, підтримати економіку країни та збільшити іноземні резерви Єгипту.

Господарства, вільні від пташиного грипу, є в зоні пустелі. Система ізольованих закладів – це міжнародний механізм, рекомендований ОЕІ, щоб дозволити країнам експортувати свою продукцію за умови, що на об’єктах немає епідемій. Усього 14 об’єктів птахівництва, що належать до 8 найбільших компаній-виробників птиці в Єгипті, які впровадили епідеміологічні та біозахисні заходи, подали запит на дозволи від МЕБ. За даними міністра сільського господарства та рекультивації земель, аль-Саїда аль-Касейра, птахофабрики досягли самодостатності у виробництві птиці та яєць, а створення гігантських проектів у пустельних районах має на меті збільшити інвестиції та ефективність фермерських господарств.

Спалахи пташиного грипу в світі:

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button