Новини про м'ясо

Українським виробникам заборонили транзит тварин через Росію

Россільгоспнагляд увів тимчасову заборону на транзит великої рогатої худоби, птиці, свиней та продукції галузі тваринництва з України. У російському відомстві зазначають, що таке рішення зумовлено загрозами щодо поширення африканської чуми свиней, пташиного грипу та блутангу, повідомляє видання latifundist.com.

“З огляду на відсутність відповіді української сторони на неодноразові запити Россільгоспнагляду про заходи, що застосовуються щодо запобігання поширенню грипу птахів, АЧС і блутангу, а також у зв’язку з порушеннями на кордоні при транзиті живих тварин, з 4 вересня 2020 року вводяться тимчасові обмеження на транзит через територію Російської Федерації з України: великої та малої рогатої худоби, свиней, сільськогосподарської птиці, продукції тваринництва”, – йдеться в заяві відомства.

Варто зазначити, що таке рішення виглядає необґрунтованим, з огляду на те, що цього року в Україні не реєстрували спалахів блутангу, про випадок пташиного грипу востаннє повідомляли на початку року, а АЧС не настільки поширена як в Росії. У той же час, у двох регіонах РФ діє карантин через масове поширення грипу птиці, також у кількох областях діють обмеження, пов’язані зі спалахами африканської чуми свиней.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button