Новини про м'ясо

Українські підприємства експортуватимуть продукцію птахівництва до Сінгапуру

У п’ятницю, 14 грудня, компетентний орган Сінгапуру з питань сільськогосподарських харчових продуктів та ветеринарії (AVA) завершив розгляд заявки України на експорт продукції птахівництва: м’яса та м’ясопродуктів, яєць та продуктів з них.

У цілому дозволи на продаж продукції птахівництва отримало 8 компаній. Ці підприємства були проінспектовані спеціалістами AVA під час верифікаційного візиту, який проходив з 29 липня до 6 серпня цього року.

У Держпродспоживслужбі зазначають, що підписання домовленості з Сінгапуром “свідчить про ефективну та дієву державну систему контролю за безпечністю харчових продуктів та охорони здоров’я тварин”.

Зараз між компетентними органами України та Сінгапуру тривають переговори стосовно узгодження форми ветеринарного сертифікату. Результати домовленостей щодо форми документа згодом будуть оприлюднені на сайті Держпродспоживслужби.

Представники підприємств в галузі птахівництва, які виявлять бажання експортувати продукцію до Сінгапуру, можуть ознайомитись з відповідною інформацією та заповнити аплікаційні форми на сайті Держпродспоживслужби у розділі “Міжнародне співробітництво”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button