Новини про м'ясо

Українські експортери птиці вийдуть на ринок Китаю до кінця року

За словами заступника міністра економіки України Тараса Качки, представники влади почали співпрацю зі своїми китайськими колегами, щоб налагодити постачання м’яса птиці вітчизняного виробництва до КНР. Пан Качка зазначив, що Україна прагне відкрити китайський ринок птиці до кінця року. Наразі тривають офіційні перевірки та підготовка відповідних протоколів та договорів.

Через африканську чуму свиней у Китаї спостерігається дефіцит м’яса. Навіть якщо виробництво птиці в КНР, як очікується, збільшиться на 15% в найближчі кілька років, цей обсяг може не покрити внутрішній попит, тому Пекін наразі активно шукає зовнішніх постачальників.

У компанії “Миронівський хлібопродукт” (МХП), яка є найбільшим виробником птиці в Україні, заявили про зацікавленість у експорті до Китаю. Утім виробник не хоче сконцентрувати занадто багато пропозицій лише на одному ринку. На думку Юрія Косюка, генерального директора МХП, Азія зараз не є головним напрямком експорту для компанії.

“Зараз там дефіцит. Завтра вони будуть самодостатніми. Ми не будемо занадто концентруватися на цьому напрямкові”, – пояснює пан Косюк.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button