Новини про м'ясо

Українське підприємство планує експортувати гусей до ЄС

У Рівненській області діє підприємство “Сила життя”, яке спеціалізується на вирощуванні гусей. Компанія планує здійснювати експорт м’яса до європейських країн. Наразі розглядається перспективи виходу на ринки двох країн.

Господарство “Сила життя” вирощує птахів за унікальною біотехнологією, без застосування антибіотиків. Керівник підприємства Денис Шеремет зазначив, що хоче об’єднатися з іншими виробниками гусячого м’яса для формування великих експортних партій. Господарство планує популяризувати свою біотехнологію серед колег, щоб разом експортувати високоякісне м’ясо.

Зараз пан Шеремет розглядає ринки двох країн – Німеччини та Іспанії. На думку підприємця, об’єднати господарства задля здійснення спільної експортної діяльності можна завдяки підтримці з боку держави.

Денис Шеремет говорить, що вирощування гусей – досить вигідна справа, адже крім м’яса можна реалізовувати інкубаційні яйця, гусячий жир, пір’я та субпродукти, а також відгодовувати гусей для виробництва фуа-гра. У європейських країнах цей делікатес має високий попит, але вирощувати гусей для такого продукту вважається знущанням з тварин. В Україні це не заборонено, тому, на думку пана Шеремета, вітчизняні виробники змогли б здійснювати виробництво та експорт делікатесу.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button