Новини про м'ясо

Україна збільшила експорт курятини на 42,7%

У січні-лютому поточного року українські виробники м’яса птиці експортували близько 69 тис. тонн продукції, що на 42,7% більше, ніж за той же період 2018 року. Такі дані були опубліковані Радою з питань експорту продовольства (UFEB).

Основними імпортерами української курятини залишаються Саудівська Аравія, яка за 2 місяці закупила 8,4 тис. тонн м’яса птиці, Нідерланди (4,4 тис. тонн) та Словаччина (3,2 тис. тонн). Також суттєву частку експортних продажів було здійснено до Азербайджану (1,9 тис. тонн), Ірану (1,5 тис. тонн), Вірменії (1,3 тис. тонн), Німеччини (1,3 тис. тонн) та Молдови (1,14 тис. тонн).

Минулого року вітчизняні підприємства продали за кордон 326,7 тис. тонн м’яса птиці на суму 506,6 млн доларів. Найбільший український виробник курятини, компанія “Миронівський хлібопродукт”, наростила обсяги експорту продукції. За підсумками 2018 року частка закордонних продажів МХП у загальній структурі експорту м’яса птиці склала 87%. Друге місце за обсягами закордонних продажів курятини з часткою ринку 2,5% займає ТОВ “М’ясопереробний комплекс ЛТД”. Третю позицію з невеликим відставанням займає ТзОВ “Птахокомплекс Губин” з часткою 2,45%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button