Новини про м'ясо

Україна вже почала експорт яловичини до Китаю

Через дефіцит м’яса на ринку Китаю, країна нарощує обсяги закордонних закупівель. Українські виробники також скористалися можливістю відкрити китайський ринок. Перша партія замороженої яловичини вітчизняного виробництва вже прямує до КНР, повідомляють в Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

“Ми довго йшли для того, аби відкрити китайський ринок для української яловичини. Обидві сторони зробили великий обсяг роботи, провели безліч зустрічей і переговорів. Китайські колеги провели інспектування наших підприємств та аудит державної системи контрою в Україні. Результатами цього стало погодження міжнародного ветеринарного сертифікату на експорт замороженої яловичини до Китаю та затвердження переліку українських компаній, які можуть поставляти цю продукцію до КНР. Ми сподіваємося, що українська делегація, яка незабаром перебуватиме з візитом у КНР для участі у роботі спільного підкомітету у сфері СФЗ, зможе переконатися, що українська яловичина уже на прилавках китайських магазинів”, – зазначає Ольга Шевченко, виконувачка обов’язків Голови Держпродспоживслужби.

Дозвіл на експорт замороженої яловичини до Китаю наразі отримали три українські компанії: ТОВ “Козятинський м’ясокомбінат”, ПрАТ “Агро-Продукт” та ПАТ “Конотопм’ясо”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button