Новини про м'ясо

Україна відновить продажі курятини до ЄС найближчим часом

22 січня, після того як на одній із птахофабрик на Вінниччині виявили спалах пташиного грипу, Європейська Комісія ввела тимчасові обмеження щодо закупівель м’яса птиці з України. Варто зазначити, що підприємства головних експортерів від вірусу не постраждали, тому як компанії, так і “Союз птахівників України”, висловлюють впевненість, що заборона на експорт до ЄС буде короткотривалою.

Сергій Карпенко, голова Асоціації “Союз птахівників України”, в коментарі для порталу УНН зазначив, що наразі йде процес перегляду імпортних обмежень Єврокомісії. Також узгоджуються принципи зонування територій щодо пташиного грипу, відповідно до умов Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ).

“Ми сподіваємося, що Європейська Комісія перегляне введені обмеження та ухвалить позитивне рішення про застосування принципу зонування по Україні, і найближчим часом відновить імпорт з благополучних щодо пташиного грипу регіонів. До того ж постійні місії Європейської комісії з оцінки еквівалентності заходів з контролю і ліквідації хвороб птиці засвідчили, що українська система є еквівалентною вимогам ЄС”, – підкреслив Сергій Карпенко.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button