Новини про м'ясо

Україна починає експорт обробленої курятини і свинини до Сінгапуру

Пандемія коронавірусу та пов’язана з цим економічна криза створюють для бізнесу не лише проблеми, але й нові можливості, вважають у Міністерстві закордонних справ України. Як приклад очільник відомства Дмитро Кулеба називає відкриття ринку Республіки Сінгапур для термічно оброблених продуктів з м’яса птиці, свинини та яєць українського виробництва. Таке рішення було ухвалено Державним агентством Сінгапуру з питань харчових продуктів, зазначає міністр.

“Будь-які кризи приносять також і нові можливості. Доступ українських товарів на ринок Сінгапуру допоможе нашим підприємцям нарощувати експорт попри коронавірусну кризу. Глобальні ринки та ланцюги постачання товарів нині трансформуються через пандемію, і Україна здатна використати зміни на власну користь. Насамперед, розкриваючи прихований потенціал експорту на ринки країн Азії”, – вважає пан Кулеба.

Детальні роз’яснення щодо умов експорту до Сінгапуру та відповідні консультації виробники можуть отримати у Держпродспоживслужбі. Також представникам бізнесу, що мають намір постачати товари в Азійську країну, рекомендують заповнити анкету українського експортера від Посольства України в Республіці Сінгапур за посиланням: https://goo.gl/forms/wL5iAZEOk82bfv3n2

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button