Новини про м'ясо

Україна нарощує експорт яловичини до Китаю

У січні 2020 року Китай збільшив обсяг імпорту яловичини з європейських країн. 7 країн-виробників яловичини з Європи (не лише ЄС) в минулому році перевезли до Китаю 161,5 тис. тонн м’яса ВРХ, а Ірландія – 7,1 тис. тонн. Решту імпортували з Білорусі (6266 тонн), Сербії (1245 тонн), Нідерландів (577 тонн), Угорщини (466 тонн), Франції (328 тонн) та України (239 тонн).

На початку 2020 року, безпосередньо перед спалахом коронавірусу в Китаї, обсяг яловичини, що імпортується з цих країн, досяг 3240 тонн, наблизившись до 20% від загального обсягу імпорту, зафіксованого в 2019 році. Найвищий показник зростання було зафіксовано щодо України – 477 тонн, це майже вдвічі більше порівняно з попереднім роком.

Угорщина у січні продала до КНР 242 тонни яловичини, в той час як Ірландія та Білорусь, основні постачальники європейської яловичини на китайський ринок у 2019 році, в січні відвантажили кожен понад 1000 тонн.

Існує чітка ознака того, що китайські імпортери шукають дешевшу продукцію, ніж була імпортована за договорами минулого року з країн-основних гравців світового ринку яловичини, таких як Бразилія, Аргентина, Уругвай, Австралія чи Нова Зеландія. У всіх цих країнах, за винятком Австралії, зараз спостерігають зниження цін на м’ясо ВРХ через низький попит з боку Китаю та руйнівний вплив коронавірусу на логістичні процеси.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button