Новини про м'ясо

Україна може наростити експорт птиці до країн Близького Сходу

У січні Саудівська Аравія та Об’єднані Арабські Емірати, два основних пункти призначення бразильської птиці, продемонстрували значне зниження обсягів імпорту.

Згідно з даними, представленими Бразильською асоціацією виробників м’яса (ABPA), минулого місяця до арабських країн було відправлено 97 950 тонн бразильської птиці, що на 3,5% менше за показники січня 2019 року. Саудівська Аравія зменшила закупівлі на 9% у річному обчисленні до 35,15 тис. тонн. Об’єднані Арабські Емірати, другий за величиною покупець за обсягами, ще більше скоротив обсяги імпорту м’яса птиці з Бразилії – на 18% у річному обчисленні, до 21 100 тонн.

Варто зазначити, що у листопаді 2019 року Саудівська Аравія ввела тимчасову заборону на імпорт птиці з України, утім, у січні торгівлю було відновлено. Таким чином, українська курятина може частково замістити бразильську на ринках країн Близького Сходу.

Однак на світовому ринку попит на птицю з Бразилії навпаки збільшився на 15% порівняно з показниками січня минулого року. Загалом, Бразилія за місяць експортувала 323, 8 тис. тонн м’яса птиці на суму 529,1 млн доларів, що на 16,5% більше за показники січня 2019 року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button