Новини про м'ясо

Україна експортуватиме курятину без антибіотиків

“Володимир-Волинська птахофабрика” планує продавати за кордон охолоджену курятину, що виходить під торговельною маркою “Епікур”. Це м’ясо курей, під час вирощування яких не застосовували антибіотики та інші препарати для прискорення росту. Утім, з точним напрямком експорту в компанії ще не визначились.

“Це будуть, можливо, країни Азії чи країни Європи. Однак ми хочемо експортувати не просто біржову продукцію (нонейм, заморожену, за низькою ціною, як це відбувається зараз). Постачання на далекі ринки передбачає заморожування птиці. А заморожування – це погіршення якості. Тому ми намагатимемося, щоб більша частина нашої продукції постачалася охолодженою. На азійські ринки може йти частина замороженої продукції, однак наші найближчі цілі – охолоджена курятина з крилом доставки близько 800 км. Тобто це Україна та ЄС. До того ж ми маємо дуже зручне географічне розташування відносно Європи”, – зазначив акціонер компанії Олексій Коваленко в коментарі для видання AgroTimes.

Наразі на птахофабриці будують новий переробний цех, що дозволить суттєво наростити виробничі потужності та експортувати продукцію.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button