Новини про м'ясо

Україна експортуватиме до ЄС м’ясо механічного обвалювання

У вересні представники Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів провели відеоконференцію з колегами з Єврокомісії щодо двосторонньої торгівлі харчовими продуктами, зокрема, м’ясом та м’ясопродуктами.

Раніше під час кількох раундів робочих перемовин з Єврокомісією сторони узгодили позиції щодо єдиних ветеринарних сертифікатів для імпорту в Україну м’яса птиці та яєчних продуктів. наразі робота з цього напрямку перебуває на фінальній стадії.

Що ж до останньої вересневої відеоконференції, у Держпродспоживслужбі повідомили: “З метою попередження можливого впливу на торговельний режим з ЄС Держпродспоживслужба запропонувала Єврокомісії для розгляду проекти двох міжнародних сертифікатів: для ввезення на митну територію України подрібненого (січеного) м’яса та/або м’яса механічного обвалювання (ММО) свійської птиці з Європейського Союзу, а також для ввезення подрібненого (січеного) м’яса та/або м’яса механічного обвалювання (ММО) свійської птиці з України до ЄС. Домовленості про узгодження цих документів досягнуто”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button