Новини про м'ясо

Україна експортувала свинини на 1 млн доларів

За два місяці 2020 року українські виробники свинини продали за кордон 364 тонн цього виду м’яса. У вартісному еквіваленті експорт м’яса свиней у січні та лютому склав 1,07 млн доларів США, повідомляє видання latifundist.com з посиланням на дані Державної митної служби України.

Найбільше свинини вітчизняного виробництва у розглянутий період імпортували Об’єднані Арабські Емірати. У січні та лютому країна закупила цього виду м’яса на суму 834 тис. доларів, що складає 78,24% від усієї свинини, експортованої з України.

На другому місці опинився Гонконг, що імпортував м’яса на суму 116 тис. доларів (10,88% від загального експорту). До Анголи Україна за два місяці відвантажила свинини на 80 тис. доларів (7,5%). Інші країни-імпортери у січні та лютому цього року закупили м’яса та м’ясопродуктів цього типу на суму 36 тис. доларів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Один коментар

  1. Что такое 1 млн. на страну с населением 40 млн. Это все равно, как муж приходит вечером домой и гордо сообщает жене, что он сегодня за день три копейки заработал, а та и не знает, куда целовать его. Так и тут.

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button