Новини про м'ясо

Україна експортувала 2 тис. тонн яловичини за місяць

Обсяги експорту м’яса великої рогатої худоби з України в січні поточного року склали 2,14 тис. тонн. У вартісному вираженні закордонні поставки яловичини становили 7,3 млн доларів США, повідомляє latifundist.com з посиланням на Державну митну службу.

Охолодженої та свіжої яловичини упродовж першого місяця 2020 року відвантажили 459 тонн на загальну суму 1,45 млн доларів. Лідером з імпорту цієї товарної групи є Білорусь. У січні країна закупила 432 тонни (94%) свіжої та охолодженої яловичини українського виробництва. 15,88 тонни м’яса ВРХ імпортував Азербайджан, а 10,47 тонни закупили турецькі імпортери.

Що ж до постачання замороженої яловичини, то за місяць Україна експортувала 1,68 тис. тонн цієї продукції на загальну суму 5,81 млн доларів США. Лідерами з імпорту замороженого м’яса ВРХ українського виробництва в січні були Казахстан (433 тонни, що складає 25,75% у загальній структурі експорту) та Китай (425 тонн, 25,25%). На третьому місці за обсягами закупівель замороженої яловичини був Азербайджан (290 тонн, або 17,26% в загальній структурі експорту цієї товарної групи).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button