Новини про м'ясо

Україна експортує все менше свинини

За перші три місяці 2019 року українські виробники свинини продали за кордон 316 тонн цього виду м’яса. Це у півтора раза менше ніж у січні-березні 2018 року. Такі дані опублікувало видання Latifundist.com з посиланням на Державну фіскальну служу.

Загальна сума, отримана від закордонних продажів, склала 702 тис. доларів США. Найбільші обсяги свинини з України було експортовано до В’єтнаму – туди відвантажили м’яса на суму 269 тис. доларів. Друге місце в структурі покупців розділяють Гонконг та Об’єднані Арабські Емірати – країни закупили української свинини на 189 тис. доларів кожна.

Варто зазначити, що після кількох тижнів низхідного руху ціни на свиней забійних кондицій в Україні минулого тижня зросли на 3%. Середня ціна живця на ринку України складала 41 грн за кілограм. Через зростання попиту виробники продавали свиней на 0,5 – 2,5 грн дорожче. Через поширення африканської чуми свиней в Китаї та зростання попиту світові ціни на свинину також підвищуються. Так, у березні глобальний індекс цін на це м’ясо зріс на 12,7%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button