Новини про м'ясо

Угорщина експортуватиме свинину в Японію завдяки зонування щодо АЧС

Угорщина стала першою країною, з якою Японія домовилася про регіоналізацію, щодо африканської чуми свиней. Тепер угорську свинину можна експортувати, попри те, що в країні поширюється АЧС.

Дворічна серія переговорів між представниками влади Угорщини та Японії завершилася у грудні ухваленням угоди про регіоналізацію.

Норберт Ердес, державний секретар з нагляду за харчовими ланцюгами Міністерства сільського господарства Угорщини, наголосив, що Японія – перша країна у світі, яка надала Угорщині можливість регіоналізації серед країн, які постраждали від АЧС. У цьому сенсі обмеження щодо постачання в Японію свинини та м’ясних продуктів, що походять з Угорщини, тепер поширюється лише на райони країни, які постраждали від АЧС.

Крім того, що ця можливість є серйозною економічною перевагою для угорських виробників свинини, угода також є значним визнанням роботи угорських спеціалістів-ветеринарів та запроваджених ними заходів щодо стримування епідемії АЧС. Утім, експорт з районів Угорщини, вільних від АЧС, може продовжуватися після затвердження ветеринарного сертифіката на експорт.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button