Новини про м'ясо

Удвічі зросли обсяги експорту свинини з Іспанії до Китаю

У першому півріччі 2020 року обсяг експорту свинячого м’яса Іспанії до Китаю зріс удвічі – на 107% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Мігель Анхель Ігуера Паскаль, виконавчий директор Іспанської національної асоціації виробників свиней, пояснив, що експортний ринок Іспанії загалом збільшився на 15,9% в обсязі та на 31,3% у вартості, “з чіткою тенденцією до зміни напрямків”.

Падіння продажів на європейському ринку на 4,9% контрастує із різким зростанням на 41,8% у бік третіх країн (тобто, поза межами ЄС). При цьому роль Китаю є визначною. Країна зайняла перше місце у структурі експорту свинини з Іспанії для з часткою 39,5% або 539 627 тонн. У першому піврічі 2019 року Іспанія експортувала до Китаю 260 652 тонни свинини.

Що стосується вартості експорту, то зростання було ще більшим. З січня по липень 2019 року вартість експорту свинини до Китаю становила 442 млн євро. “Вартість експорту до Китаю в І півріччі 2020 року становила 1192 млн. Євро, що означає зростання на 169,5%”, – зазначає Ігуера. Минулого року за вартісними показниками в структурі експорту перше місце займала Франція.

У вересні в Німеччині, яка є великим експортером свинини, виявили африканську чуму свиней. Прогнозується, що через заміщення німецької свинини на китайському ринку Іспанія продовжить нарощувати обсяги продажів і в другій половині року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button