Новини про м'ясо

Учені: 2019 рік стане рекордним для м’ясного тваринництва США

Виробники м’яса птиці, свинини та яловичини в Сполучених Штатах у 2019 році можуть встановити нові рекорди. Таку ситуацію на тваринницькому ринку країни прогнозує Лі Шульц, професор з Університету штату Айова (Iowa State University).

“Попит на американську птицю та худобу буде високим, і лише торговельні напруження можуть викликати певну невизначеність на ринку”, – прогнозує пан Шульц.

Учений вважає, що сектори птахівництва, де 6 років поспіль фіксуються рекордні об’єми виробництва, та свинарства, де 4 роки виробляли максимальну кількість продукції, повністю готові до нового рекордного року.

“Наприклад, очікується зростання експорту свинини на 8%. Але ця цифра може змінюватись (як зростати, так і знижуватись) залежно від продажів у Китаї та Мексиці”, – зазначає Лі Шульц.

За прогнозами професора Університету штату Айова, у 2019 році виробники яловичини можуть перевищити рекорд, встановлений 17 років тому.

Щодо цінової політики, то на думку вченого, котирування залишаться на тому ж рівні, що й у 2018 році, утім конкуренція та великі об’єми поставок м’яса можуть призвести до зниження цін, особливо на внутрішньому ринку США.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button