Новини про м'ясо

У ЄС зменшується виробництво яловичини

Згідно з даними останнього звіту Єврокомісії, за перші п’ять місяців 2020 року країни ЄС виготовили 2,7 мільйона тонн яловичини, що на 5% менше (145 тис. тонн) за показники січня-травня попереднього року.

У квітні та травні спостерігалося посилене зниження виробництва (-13%). Ймовірно, це сталося через порушення роботи галузі спричинені коронакризою.

Обсяги виробництва були нижчим майже у всіх країнах, включаючи таких великих виробників, як Франція та Німеччина. Найбільший спад виробництва за цей період відбувся в Італії, яка виготовила на 50 тис. тонн (на 16%) менше, ніж за аналогічний період минулого року. Найімовірніше, це було зумовлено жорсткими карантинними заходами.

“Зниженню видобутку в основному сприяло падіння експорту з блоку, який за п’ятимісячний період зменшився на 4% порівняно з 2019 роком і становив 282 300 тонн. Зменшення постачань до Великобританії стало основним фактором зниження експорту. У той же час зросли обсяги експорту ЄС у кілька менших пунктів призначення, включаючи Китай, Канаду та Японію, але недостатньо, щоб компенсувати збитки від зменшення продажів до Великобританії”, – зазначають у Раді з питань розвитку сільського господарства та садівництва Великобританії (AHDB).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button