Новини про м'ясо

У ЄС вже почалися проблеми з експортом м’яса через коронавірус

Судноплавство стає головною проблемою для експортерів у Європі, оскільки вони вимушені змінювати маршрути, щоб уникнути транзиту через країни із великою кількістю випадків коронавірусу. Це може серйозно вплинути на ланцюг поставок продовольства у країнах Південної та Східної Європи (Румунія, Болгарія та Польща), які вже постраждали від великих втрат у виробництві тварин через спалахи африканської чуми свиней.

“На даний момент ми все ще можемо доставляти м’ясо в Румунію з наших заводів в Іспанії, але є справжня проблема з транспортерами. Минулого тижня в Іспанії я знайшла 4 вантажівки для перевезення м’яса до Румунії, на цьому тижні шляхів для експорту взагалі немає. Є побоювання, що водіїв переведуть у карантин чи щось подібне, тому логістичні компанії відмовляються від експортних замовлень. Також є проблеми з вибором правильного маршруту для прибуття в пункт призначення. Я знаю, що європейські чиновники говорили про створення спеціальних маршрутів лише для автоперевезень, але ми вже стикалися з проблемами через Словенію та Угорщину. Зараз більшість вантажних автомобілів переїжджають через Австрію.Якщо транспортування через Європу буде заблоковано, Румунія залишиться без м’яса, адже зараз ми імпортуємо 70% свинини, споживаної на внутрішньому ринку”, – говорить Вероніка Моє, торговий представник іспанського виробника Hemosa на ринку Румунії.

Логістика також впливає на виробників м’яса в Бельгії.

“Виробникам м’яса коронавірус не обов’язково принесе збитки, адже люди готують сьогодні більше, ніж будь-коли. Якщо, звісно, продукт потрапить до споживача”, – прокоментував ситуацію Йоріс Коен, менеджер Бельгійського м’ясного офісу.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button