Новини про м'ясо

У світі зростає поголів’я ВРХ

У той час, як в Україні кількість великої рогатої худоби протягом останніх років скорочується як в господарствах населення, так і на промислових підприємствах, найбільші світові виробники нарощують поголів’я ВРХ, утім обсяги експорту яловичини у 2020 році дещо скоротяться. Згідно з прогнозом Департаменту сільського господарства США (USDA), в топ-11 країнах-лідерах за кількістю худоби поголів’я ВРХ цього року зросте на 4,5 млн голів.

Найбільше корів та іншої великої худоби наразі утримується в Індії. У 2020 році поголів’я цих сільськогосподарських тварин в країні має зрости на 500 тис. голів до 303,2 млн. У Бразилії, яка займає друге місце в світі за кількістю ВРХ, поголів’я зросте майже на 6 млн – до 244,1 млн. Замикає трійку лідерів США. Утім, за прогнозами USDA поголів’я великої рогатої худоби в каїні цього року скоротиться майже на 400 тис. голів – до 94,4 млн.

Що ж до експорту яловичини, то найбільший світовий продавець цього виду м’яса, Бразилія, має збільшити обсяги експорту на 200 тис. тонн до 2,5 млн тонн. Закордоні продажі США зростуть на 62 тис. тонн і досягнуть позначки 1,43 млн тонн. А от Австралія скоротить експорт на 338 тис тонн – до 1,4 млн тонн. Після таких трансформацій на ринку США за обсягами експорту яловичини випередить Австралію та Індію.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button