Новини про м'ясо

У січні-жовтні Україна експортувала м’яса птиці на 479,7 млн доларів

Україна поступово нарощує обсяги експорту м’яса птиці. За перші 10 місяців за кордон було продано курятини на майже пів мільярда доларів США, повідомляє видання UNN з посиланням на дані Державної фіскальної служби.

За січень-жовтень українські виробники експортували 333,8 тис. тонн м’яса птиці. У вартісному вираженні закордонні продажі становили 479,7 млн доларів.

Найбільшим імпортером української курятини залишається Саудівська Аравія. За 10 місяців цього року Україна продала до цієї країни м’яса птиці на суму 96,2 млн. доларів. На другому місці за обсягами закупівель – Нідерланди (88,1 млн доларів), на третьому місці – Словаччина (51,8 млн доларів).

У січні-жовтні Україна імпортувала втричі менше м’яса птиці, ніж продала за кордон.

Раніше Єврокомісія опублікувала звіт, в якому, зокрема, зазначається, що експорт української курятини до країн ЄС зріс на 4%. У січні-серпні 2019 року українські виробники продали до ЄС 89 тис. тонн курятини. За той же період 2018 року в цей регіон було експортовано 85,5 тис. тонн. Таким чином, обсяги продажів зросли на 4,1%. Утім, збільшення експорту не вплинуло на позицію України на європейському ринку м’яса птиці. Наразі, як і минулого року, вітчизняні виробники займають третю позицію в рейтингу найбільших експортерів курятини до ЄС.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button