Новини про м'ясо

У Німеччині випробовують пристрої для безболісної кастрації поросят

DLG, німецька державна організація, метою якої є сприяння технічному та науковому прогресу та стандартизації, сертифікувала перші три види пристроїв для знеболення при кастрації поросят. Сертифіковані пристрої мають назви PigNap 4.0, Anestacia та Porc-Anest 3000.

Таке обладнання буде використовуватись для введення тваринам знеболювального засобу – ізофлурану. Експертний комітет DLG підтвердив, що ці пристрої виявилися придатними після декількох місяців випробувань на тваринницьких фермах та в лабораторії організації.

Варто зазначити, що активізація виробництва подібних пристроїв саме на часі, адже, з 1 січня 2021 року в Німеччині буде заборонено кастрацію поросят без наркозу, а також кастрацію поросят віком менше восьми днів. З метою покращення добробуту тварин уряд Німеччини надав підтримку для придбання обладнання для ведення наркозу (ізофлурану). Купівля таких пристроїв проводиться після сертифікації. Уряд Німеччини відшкодовує до 60% вартості пристрою або максимум до 5000 євро на одне господарство.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button