Новини про м'ясо

У Казахстані заборонять експорт ВРХ для розвитку скотарства

Влада Казахстану має намір заборонити експорт худоби для допомоги переробникам. Заборона, яку планується запровадити на 6 місяців, може бути застосована, щоб допомогти переробному сектору розвиватися та створювати експортну продукцію з доданою вартістю.

Уряд країни має запровадити тимчасову заборону на закордонні продажі худоби до кінця року, повідомляє Reuters з посиланням на міністра сільського господарства Сапархана Омарова.

“Ми обговорюємо заборону на експорт худоби, оскільки хочемо розвивати переробку м’яса на внутрішньому ринку та експортувати готову продукцію, а не тварин”, – зазначає міністр.

Останні дані показують, що цього року експорт казахської яловичини та великої рогатої худоби зріс майже вдвічі. Цьому сприяла ситуація на китайському ринку та збільшення попиту з Узбекистану. На внутрішньому ринку ціни на яловичину у вересні зросли на 15% у річному обчисленні. Однак поставки в Китай мають невеликі обсяги, оскільки лише декілька місцевих постачальників мають необхідні сертифікати.

Своєю забороною уряд Казахстану має на меті наростити, якщо не обсяги, то хоча б вартість експорту.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button