Новини про м'ясо

У Казахстані введуть заборону на експорт ВРХ

Після зростання цін на м’ясо на внутрішньому ринку Казахстан має намір заборонити експорт худоби, повідомляє Reuters. Згідно з даними Міністерства сільського господарства країни, заборона діятиме до квітня 2020 року, але її можуть продовжити.

Експорт казахської яловичини та великої рогатої худоби в минулому році збільшився вдвічі через більший попит на тваринний білок у сусідніх країнах, таких як Китай та Узбекистан. Це призвело до стрибка цін на яловичину на внутрішньому ринку – вартість в середньому зросла на 16%.

За даними офіційних джерел країни, експорт продуктів тваринництва розглядається як основна причина “створення основи для спекулятивного зростання цін на м’ясну продукцію”.

Однак такі радикальні заходи, як заборона експорту, були достатньо негативно сприйняті галузевою асоціацією “М’ясний союз Казахстану”.

“Це ретроградний підхід, і я думаю, що всі зрозуміють, що це помилкове рішення, але вже буде пізно – галузь тваринництва та економіка країни зазнає втрат”, – заявив голова групи лобістів галузі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button