Новини про м'ясо

У Казахстані відроджують виробництво та експорт свинини

До 2025 року Асоціація свинарів Казахстану сподівається наростити обсяги експорту свинини до рівня близько 100 тис. тонн на рік. Представники галузевої організації мають намір відродити виробництво свинини в країні й сподіваються вийти на російський і китайський ринок.

Нещодавня програма розвитку, ухвалена Асоціацією, має на меті в рази наростити обсяг експорту свинини. “Завдяки поліпшенню ефективності та зниженню витрат на виробництво, експортна ціна близько 3,5 долара США за кілограм буде вигідною для свинарів Казахстану”, – заявив Віктор Лім, голова Казахського союзу свиноферм.

Але для втілення амбітних планів в життя в країні необхідно збільшити поголів’я свиней на 1,2 млн. голів, повідомляє Forbes Казахстан. Сьогодні стан галузі свинарства в Казахстані неможна назвати зразковим. Популяція свиней країни поступово скорочувалася протягом останніх двох десятиліть. Хоча в Казахстані не було повідомлень про спалахи африканської чуми свиней, поголів’я скоротилося з більш ніж 3 млн. на початку 1990-х років до 800 тис. у 2017 році.

У 2017 році обсяги виробництва свинини в Казахстані склали 94 тис. тонн. Експортних поставок взагалі не було, і країна навіть імпортувала 2400 тонн для задоволення внутрішнього попиту.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button