Новини про м'ясо

У чотири рази зріс експорт свинини з Іспанії до Тайваню

В умовах початку глобального дефіциту м’яса, що найбільше виражений в Азії, помітно зростають обсяги імпорту свинини не лише до основної частини Китаю, а й до підконтрольних йому регіонів. Так, один з найбільших європейських виробників цього виду м’яса в ЄС, Іспанія, за кілька років в 4 рази наростила продажі свинини до Тайваню.

З 2014 року іспанські експортери свинини змогли стати другим найбільшим постачальником свинячого м’яса на тайваньському ринку. Зараз Іспанія займає 18% ринку закордонної свинини на Тайвані. За останні 5 років експорт сюди зріс на 400%, з 5,031 тонн у 2014 році до 20998 тонн у 2018 році та з 6,5 до 46,6 млн євро.

Тайвань має один з найвищих показників споживання свинини на душу населення в світі і для задоволення попиту та через загрозу АЧС у регіоні все частіше потребує імпорту не з Азії. Це є хорошою можливістю для великих світових гравців.

За результатами минулого року Іспанія зайняла друге місце за обсягом постачання свинини на Тайвань. Головним постачальником була Канада (36 тис. тонн свинини), а третє місце зайняла Данія (12,2 тис. тонн). США зараз займає четверте місце серед постачальників свинини на тайваньському ринку. Позиція Сполучених Штатів не покращується через заборону на ввезення м’яса з залишками рактопаміну.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button