Новини про м'ясо

У 30 разів збільшились обсяги експорту м’яса птиці з України за останні 10 років

Лише упродовж кількох останніх років Україна входить до списку світових лідерів за обсягами експорту мяса птиці, продаючи за кордон сотні тисяч тонн курятини. А лише 10 років тому річні обсяги експорту цього виду м’яса складали 13 тис. тонн, повідомляє УНН, посилаючись надані аналітичної компанії Index Mundi.

У 2019 році Україна продала за кордон 400 тис. тонн курятини. За прогнозами Департаменту сільського господарства США, цього року експорт м’яса птиці українського виробництва має зрости до 450 тис. тонн. Утім, несприятливі умови на світовому ринку, спричинені економічною кризою та логістичними проблемами. Так, за даними Державної митної служби України, за січень-травень 2020 року українські експортери відвантажили м’яса та субпродуктів птиці на суму 225,67 млн доларів США. Це на 12% менше, ніж за той же період 2019 року, оскільки тоді було експортовано продукції на суму 256,5 млн доларів.

Наразі спостерігаються певні обмеження на європейському ринку, тому найбільший український експортер м’яса птиці, компанія МХП, нарощує обсяги продажі птиці в азійських країнах.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Один коментар

  1. Курочка ряба приватна фірма яка існує за рахунок платників податків в т.ч. не Україна.

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button