Новини про м'ясо

У 2021 році виробництво свинини в ЄС буде стабільним

Згідно з останніми прогнозами від Rabobank, очікуване зниження китайського попиту на імпорт свинини цього року матиме наслідки для решти світу, особливо для Європи.

За прогнозами, поставки свинини зростатимуть в Азії, Північній та Південній Америці, але, як очікується, у країнах ЄС у 2021 році виробництво свинини не зміниться або незначно зменшиться на тлі зниження експортного попиту, повільного відновлення внутрішнього попиту через COVID-19 та постійних загроз подальшого поширення африканської чуми свиней у Східній Європі та Німеччині.

“Поки Німеччина зосереджується на пошуку альтернативних експортних напрямків, Іспанія та Данія будуть і надалі отримувати вигоду від відсутності Німеччини на деяких азійських ринках”, – зазначив Ченджун Пан, старший аналітик ринку свинини в Rabobank.

Оновлені прогнози також свідчать, що ЄС залишатиметься ключовим постачальником свинини у Великобританію, незважаючи на зриви і затримки логістики та збільшення витрат на торгівлю внаслідок нових перевірок на кордонах. Високі стандарти, встановлені роздрібною торгівлею, ускладнять вихід нових постачальників на ринок Великобританії.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button