Новини про м'ясо

У 2021 році експорт свинини з ЄС зменшиться на 10%

Зростання експорту свинини в ЄС сповільнюється у через зростання кількості випадків АЧС та падіння попиту в Китаї. Згідно з повідомленням Reuters, зростання експорту свинини з ЄС сповільнюється, оскільки Німеччина зазнала обмежень торгівлі після спалаху африканської чуми свиней.

Очікувалось, що за підсумками 2020 року експорт свинини з ЄС зросте лише на 2%. На наступний рік Єврокомісія прогнозує зниження експорту цього продуку на 10%, частково через очікуване зменшення попиту з боку Китаю, оскільки країна відновлює власне поголів’я свиней, більш ніж 40% якого було знищено через АЧС.

Наразі Німеччині, найбільшому виробнику свинини в ЄС, заборонено торгівлю з основними країнами-імпортерами, зокрема Китаєм та Південною Кореєю. У Єврокомісії вважають, що Данія, Іспанія та Нідерланди “можуть частково заповнити прогалини у постачанні на ринки Китаю та інших країн Азії, але розвиток експорту ЄС буде залежати від здатності Німеччини стримувати хворобу”. Тим не менше, наступного року “зростання експорту не продовжилося б навіть без спалаху АЧС у Німеччині”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button