Новини про м'ясо

У 2018 році Україна імпортувала свинини на 52 млн. доларів

Асоціація “Свинарі України”, з посиланням на ДФСУ, повідомила, що у 2018 році імпорт свинини (охолодженої та замороженої) зріс у 5 разів, а експорт скоротився майже втричі.

За підсумками минулого року в Україну завезли близько 28,6 тис. тонн свинини на суму 52 млн. доларів США. Імпортні потоки суттєво пожвавились через високі ціни продукту на внутрішньому ринку. Утім, протягом двох останніх місяців 2018 року внутрішні закупівельні ціни почали послаблюватись, що дещо скоротило об’єми постачань свинини з інших країн.

Не зважаючи на суттєве зростання імпорту, питома вага закордонної свинини на вітчизняному ринку склала всього близько 5%. До того ж прогнозувалось, що до кінця року в Україну буде ввезено більше 30 тис. тонн м’яса свиней, але фактично обсяги імпортованого продукту не досягли навіть позначки 29 тис. тонн. Тому, хоча аналітики АСУ й передбачали, що у 2018 році буде досягнуто таких показників закордонних закупівель як 2014 року, цього не сталось.

Якщо говорити про експорт свинини, то ціна продукту залишилась майже на тому ж рівні, що й у 2017 році, але об’єми продажів скоротились майже втричі – з 5 тис. тонн у 2017 до 1,76 тис. тонн у минулому році.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button