Новини про м'ясо

Цього року Китай імпортує на 15% менше свинини

Забій свиней у Китаї в 2021 році, за прогнозами Департаменту сільського господарства США (USDA), сягне майже 600 мільйонів голів. Зростання виробництва стимулюватиметься великими компаніями, які централізували виробництво, модернізували потужності та здійснювали заходи біозахисту. Однак хвороби тварин та низькі показники продуктивності свиноматок створять проблеми для відновлення поголів’я свиней у Китаї, яке скоротилось під впливом поширення АЧС.

Прогнозується, що виробництво свинини в 2021 році зросте на 14% після рекордно низьких показників у 2020 році, оскільки протягом двох останніх років тривало розширення великих компаній. Однак навіть із збільшенням в 2021 році виробництво свинини залишатиметься нижчим за показники, які спостерігались до епідемії африканської чуми свиней в країні, яка поччалася у 2018 році.

Імпортна свинина та продукти з неї за конкурентними цінами і надалі залишатимуться важливою складовою внутрішнього постачання свинини. Імпорт свинини в 2021 році, за прогнозами, досягне 4,5 млн тонн, оскільки споживачі дедалі лояльніше сприймають охолоджену або заморожену свинину. Це означає зниження постачань з-за кордону на 15% у порівнянні з 2020 роком.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button